Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату15.03.2017, 12:33

О. Турчинов: Сьогодні до 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті Національною поліцією та Національною гвардією

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України сьогодні до 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті силами Національної поліції та Національної гвардії. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі для преси.

«На виконання рішення РНБО силами Національної поліції та Національної гвардії сьогодні до 13:00 для будь-яких вантажних перевезень всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті», - сказав він.

За його словами, в зоні проведення АТО не буде допущено жодних провокацій або диверсійної діяльності, які завдають шкоди безпеці країни. «Міністерство внутрішніх справ, СБУ залучатимуть громадськість на допомогу, але це стосується не судимих, не провокаторів, а тих, хто реально хоче допомогти державі, забезпечити цілковитий контроль за виконанням рішення РНБО», - зазначив О. Турчинов.

«Хочу сказати всім патріотам: хто хоче захищати Україну, будь-ласка, підписуйте контракт і поповнюйте лави Збройних Сил або НГУ», - підсумував Секретар РНБО України.