Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату03.02.2017, 12:21

Перший заступник Секретаря РНБО України О. Гладковський відвідав з офіційним візитом Турецьку Республіку

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський відвідав з офіційним візитом Турецьку Республіку. До складу делегації також увійшли генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов та керівники українських оборонних підприємств.

Під час візиту відбулися перемовини з головою Секретаріату військової промисловості (SSM) Туреччини Деміром Ізмаїлом та керівництвом провідних компаній-виробників військової техніки та озброєння.

Сторони обговорили, зокрема, питання реалізації спільних проектів у бронетанковій, космічній та авіабудівній сферах, а також виробництва БПЛА та двигунів.

«Із задоволенням констатую, що останнім часом українсько-турецька військово-технічна співпраця активізується. Туреччина - наш стратегічний партнер. І лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти світовим викликам. Переконаний, що за нинішньої інтенсивності контактів між нашими країнами найближчим часом ми зможемо презентувати продукти ВПК спільного виробництва», - зазначив О. Гладковський.

Окрім цього, перший заступник Секретаря РНБО України провів зустрічі з керівництвом турецьких компаній Aselsan, Roketsan, Havelsan, а також відвідав турецьку авіаційну компанію TAI, де оглянув виробничі потужності та обговорив можливості розвитку української-турецької співпраці в сфері авіабудування.

Також українська делегація відвідала Мавзолей Мустафи Кемаля Ататюрка,
О. Гладковський взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до меморіалу.