Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату27.01.2017, 18:23

Відбулось засідання Ради національної безпеки і оборони України

27 січня відбулось засідання Ради національної безпеки і оборони України.

На засіданні було розглянуто основні показники державного оборонного замовлення на 2017 рік та прогнозні показники на наступні два роки.

Рішенням РНБО України Уряду доручено затвердити схвалені на засіданні основні показники державного оборонного замовлення з урахуванням видатків, передбачених бюджетом на поточний рік.

Серед визначених у державному оборонному замовленні пріоритетів: розробка та виробництво нових зразків озброєння та військової техніки, розвиток вітчизняного оборонно-промислового комплексу, збільшення обсягу державних гарантій за кредитами та спрощення механізму їх отримання для суб'єктів господарювання, які залучаються до виконання державного оборонного замовлення.

Зокрема, державним оборонним замовленням передбачено забезпечити Збройні Сили України та інші військові формування новим перспективним озброєнням та військовою технікою: сучасними ракетними та артилерійськими системами, броньованими ракетними катерами, безпілотними літальними апаратами, бронетанковою технікою, засобами радіоелектронної боротьби і радіолокації, сучасними засобами зв'язку і управління, комплексами розвідки для артилерійських підрозділів, засобами спостереження, прицілювання та нічного бачення, планується також модернізація літаків, гелікоптерів та іншої військової техніки тощо.

Окрім того, рішенням РНБО України передбачено розпочати «Державну цільову програму створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року».

Кабінету Міністрів України доручено з урахуванням недофінансування Державного оборонного замовлення у 2016 році внести відповідні корективи до «Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року».