Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату02.12.2016, 16:10

О.Гладковський взяв участь у засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковський очолив делегацію України на черговому засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, яке відбулося 2 грудня у штаб-квартирі НАТО.

Сторону НАТО очолив заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій, директор Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО К.Гранд.

Учасники засідання розглянули поточні результати співпраці з НАТО у сфері озброєнь і оборонно-промислового комплексу та визначили пріоритети подальшої спільної роботи у рамках Дорожньої карти оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО.

Також обговорено практичні аспекти співробітництва з Альянсом щодо реформування національного оборонно-промислового комплексу та розглянуто основні положення проекту Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року.

Учасники засідання обговорили шляхи покращення ефективності реалізації проектів у рамках Трастових фондів НАТО з реформування системи логістики і стандартизації та з модернізації системи управління і зв'язку, практичні напрями співробітництва у рамках програм і проектів Агенції НАТО з підтримки та постачання, а також інших напрямів співробітництва в інтересах розвитку національних спроможностей у сфері озброєння та військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань України.

За результатами засідання сторони домовились про продовження співпраці у 2017 році та нарощування зусиль у сфері розвитку озброєнь та військової техніки, спільних досліджень і технологій, а також імпортозаміщення.