Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату01.12.2016, 07:58

Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня Служби зовнішньої розвідки

Друзі, вітаю вас із 25-ю річницею зовнішньої розвідки України!

Співробітники Служби зовнішньої розвідки України сьогодні з честю виконують завдання вищого державного керівництва, впроваджують Національну розвідувальну програму на 2016-2020 роки, реалізація положень якої спрямована на удосконалення розвідувальної діяльності та посилення розвідувальних спроможностей України.

Складні реалії сьогодення, нові зовнішні виклики та загрози ставлять перед розвідкою відповідальні завдання, вимагають нестандартних підходів у сфері захисту національних інтересів.

Завдяки самовідданій праці ви досягаєте вагомих результатів на передньому краї нашої держави, беручи участь у антитерористичній операції, а також далеко за межами України.

Упевнений, що ваша ефективна робота, діяльність на випередження стануть запорукою вагомих досягнень у забезпеченні безпеки суспільства і держави від зовнішніх загроз.

Із глибокою шаною дякую ветеранам розвідки за ратну працю та вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління.

З нагоди професійного свята сердечно бажаю всьому особовому складу міцного здоров'я, оптимізму і впевненості у власних силах, спрямованих на вирішення покладених завдань. Успішної Вам реалізації життєвих планів і задумів, злагоди та сімейного добробуту, наснаги і нових звершень в ім'я України!