Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату24.10.2016, 13:52

О.Турчинов: Співпраця оборонпромів України та Туреччини має серйозну перспективу

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою комітету з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співробітництва провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України та Туреччини і реалізації низки спільних проектів у сфері військово-технічної співпраці.

За словами О.Турчинова, після останньої зустрічі з І.Деміром було реалізовано домовленості щодо створення спільної групи з питань координації військово-технічного співробітництва, «і група почала ефективно працювати». «Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів та широкого спектру задач, зокрема, у частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших», - зазначив Секретар РНБО України, додавши, що українська сторона вважає перспективним напрямком співпраці створення спільних підприємств з Туреччиною, «які б займались виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракетобудівництвом, танкобудівництвом, засобами зв'язку тощо». У цьому контексті сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України.

Своєю чергою, І.Демір наголосив, що зустрічі з Секретарем РНБО України «завжди завершуються реалізацією обговорюваних тем». «Координаційна група, яка була створена після нашої зустрічі, зараз плідно працює і виходить на реалізацію конкретних проектів», - зазначив він.

За словами керівника турецького оборонпрому, Туреччина зацікавлена у розвитку співробітництва з нашою країною в сфері оборонної промисловості: «Ми цінуємо співпрацю з Україною та зацікавлені в суттєвому розширенні взаємовигідного співробітництва».

«Ми бачимо, що наші країни можуть забезпечити реалізацію багатьох масштабних проектів, що дасть велику синергію та зміцнить їх оборонний потенціал», - підкреслив І.Демір.

Фотогалерея