Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату17.09.2016, 14:53

Відбулися навчання особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій

У День рятівника на території навчального полігону ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» відбулися навчання з демонстрації можливостей пожежно-рятувальних сил під час проведення операцій з ліквідації надзвичайних ситуацій.

На навчаннях були присутні Президент України Петро Порошенко, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр оборони України Степан Полторак, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та інші.

Мета навчань, до яких було залучено близько 250 чоловік особового складу ДСНС, 50 одиниць аварійно-рятувальної техніки та 4 одиниці авіаційної техніки - відпрацювання практичних дій сил ДСНС під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру. Разом з підрозділами ДСНС у навчаннях взяли участь бригади швидкої медичної допомоги та Державної служби медицини катастроф зі спеціальною технікою.

Рятувальники продемонстрували Главі Держави, Секретареві РНБО України, керівникам міністерств і відомств сучасну техніку та обладнання, що перебувають на оснащенні ДСНС, мобільний шпиталь та польовий табір, розгорнуті відповідно до міжнародних стандартів.

За словами О.Турчинова, навчання пройшли на найвищому рівні: «Були продемонстровані високий професіоналізм рятівників та нові зразки ефективно діючої спецтехніки».

Секретар РНБО України наголосив, що у боротьбі з аваріями, катастрофами та стихійними лихами рятувальники завжди демонструють найкращі людські якості: виняткову самопожертву і відвагу. «Вони рятують людей з вогню і з-під руїн, від повені, долають завали та снігові замети. Тільки цього року ліквідовано понад 50 тисяч пожеж, врятовано життя понад тисячі громадян», - зазначив О. Турчинов.

Президент України вручив рятівникам державні нагороди та ордери на 10 квартир. Сьогодні П.Порошенко також підписав Указ «Про символіку Державної служби України з надзвичайних ситуацій», яким затвердив емблему і прапор ДСНС та штандарт Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Фотогалерея