Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату24.08.2016, 12:19

О.Турчинов: Єдність нації - запорука перемоги України в протистоянні з російським агресором

Єдність нації - запорука перемоги України в протистоянні з російським агресором. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю журналу «Новое время».

Секретар РНБО України детально проаналізував події новітньої історії України починаючи з лютого 2014 року, зазначивши, що не дивлячись на проблеми і економічну кризу, «ми змогли створити сильні Збройні Сили, Національну гвардію, силові структури, здатні захистити країну» і зупинити просування ворога «зі сходу на захід». «Прийде час, і ми очистимо всі окуповані території», - заявив О. Турчинов.

Секретар РНБО України підкреслив, що нині українська армія - одна з найсильніших в Європі. «Наш оборонпром забезпечив Збройні Сили сучасною зброєю, незважаючи на аморальну блокаду поставок в Україну летального озброєння», - сказав він. Разом з тим, Секретар РНБО України заявив, що «загроза, безумовно, залишається, і проблем в секторі безпеки і оборони ще дуже багато».

«Запорука наших перемог в протистоянні з сильним і жорстоким ворогом - не тільки в сучасній зброї, в професіоналізмі і героїзмі наших військовослужбовців, але, перш за все, в єдності нашої нації. Тому гасло Майдану зараз як ніколи актуально - «Поки ми єдині, ми - непереможні!» », - заявив О. Турчинов.

Текст інтерв'ю:

http://m.nv.ua/ukr/project/den-nezavisimosti-2016-05.html