Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату05.08.2016, 15:59

Олександр Турчинов: Воєнний стан може запроваджуватись винятково в разі наявності загроз суверенітету та безпеці України

Воєнний стан може запроваджуватись винятково виходячи із масштабу загроз небезпеки для незалежності і суверенітету країни. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні в  Головному Ситуаційному центрі України.

«Воєнний стан не може запроваджуватись за бажанням політиків, як якась політична формула існування країни», - сказав він.

За словами О.Турчинова, в разі наявності загроз нашому суверенітету та безпеки країни в цілому, «насамперед, військових загроз, безумовно, відповідно до Конституції, має бути запроваджено воєнний стан».

Він також додав, що в разі реалізації такого сценарію або серйозного загострення на Сході України, Україна має реагувати адекватно.

«Тільки виходячи з рівня небезпеки в якомусь регіоні або в цілому в країні може ухвалюватись рішення щодо запровадження воєнного стану», - наголосив Секретар РНБО України.

Фотогалерея