Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.07.2016, 15:27

О.Турчинов: Слов'янськ - приклад для інших окупованих міст

Кремль дуже багато уваги приділяв захопленню саме Слов'янська, оскільки пропаганда Російської Федерації зробила з нього форпост наступу "русского мира" на всю Україну, саме тому звільнення міста мало принципове значення для нашої держави. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов журналістам у місті Слов'янськ у вівторок.

"Найважче було вести війну, звільняти нашу землю і водночас не зруйнувати мирне місто, в якому ховалися бойовики, диверсанти, спецпризначенці, кинуті до нашої країни", - наголосив О.Турчинов. Секретар РНБО України зазначив, що перед українськими військовими стояло завдання "робити все, але зберегти місто та життя мирних мешканців Слов'янська". "Це завдання було гідно виконане, хоча і призвело до значного збільшення часу звільнення міста і додаткових втрат наших військових", - додав він.

За словами Секретаря РНБО України, щоб зберегти життя наших громадян, яких терористи використовували як живий щит, наші військові Слов'янськ не обстрілювали, а взяли в оточення, "і це кільце постійно стискалось, поки військові злочинці не були вичавлені з міста".

"Слов'янськ - приклад для інших окупованих міст, що забезпечити мир та розвиток можна тільки поверненням до своєї Батьківщини. Українським громадянам на окупованих територіях слід, об'єднавши зусилля з нашими Збройними Силами, викинути окупантів і разом звільнити вільний працьовитий Донбас, який є невід'ємною частиною України", - підсумував він.

Фотогалерея