Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.05.2016, 16:40

О.Турчинов: Новостворений підрозділ спеціального призначення «КОРД» задаватиме високі стандарти всій Національній поліції

Новостворений підрозділ спеціального призначення «КОРД» задаватиме високі стандарти всій Національній поліції, а професіоналізм та патріотизм українських поліцейських стануть запорукою ефективної боротьби з організованою злочинністю. На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, виступаючи на церемонії завершення двомісячного курсу навчання та вручення дипломів бійцям спецпідрозділу «КОРД», що відбулася у п'ятницю в центрі підготовки поліцейських.

Одним з головних завдань держави О.Турчинов назвав захист громадян від зовнішнього і внутрішнього ворога.

«Ми повинні чесно говорити: в умовах соціально-економічної кризи, у якій перебуває Україна, оргзлочинність, особливо озброєна, сьогодні підводить голову, - сказав він. -  Боротьба з озброєною злочинністю - ваша головна задача».

О.Турчинов висловив переконання, що знання, яких набули поліцейські під час підготовки, їхні «переконання, патріотизм і професіоналізм дозволять зупинити або знищити злочинців». «Я вірю, що ви гідно впораєтеся з цим завданням», - заявив Секретар РНБО України.

 «Ми повинні виправдати довіру українських громадян, які сьогодні віддають величезний ресурс нашим силовим структурам», - наголосив Секретар РНБО України. «Головне моє побажання - щоб з усіх найнебезпечніших і відповідальних завдань ви завжди поверталися живими», - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, О.Турчинов зазначив, що від якості підготовки підрозділу «Корд» залежатиме життя наших громадян та життя самих поліцейських. «Ми ставимо завдання підготувати наших спецпризначенців відповідно до кращих світових стандартів. І наш «Корд» не повинен ні в чому поступатися кращим європейським та американським відповідним підрозділам. Саме тому ми вдячні інструкторам, які працюють з нашими бійцями та передають найкращий досвід», - сказав він.

О.Турчинов наголосив також, що озброєння та технічне оснащення підрозділу мають відповідати найкращим світовим стандартам. «Це стосується і військової техніки, і зброї, які сьогодні надано авангарду нашої поліції», - сказав він, додавши, що броньовані автомобілі «Варта» та автоматична зброя, вироблені в Україні, які сьогодні передаються «КОРДу», нічим не поступаються, та є значно дешевшими, ніж європейські та американські аналоги.

«Це для нас дуже важливо, бо з самого початку ми повинні підняти високо планку. Саме «КОРД» має задавати стандарти іншим підрозділам, які працюватимуть в Національній поліції», - резюмував він.

У заході взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Фотогалерея