Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату01.05.2016, 04:54

Великоднє вітання Секретаря РНБО України Олександра Турчинова

Сьогодні Україна святкує день Воскресіння Господнього! Вітаю вас, дорогі друзі, з цим великим святом!

Коли Христос за тиждень до Пасхи входив до Єрусалиму, Його зустрічав багатотисячний натовп. Люди махали пальмовими гілками, зривали з себе одяг, кидаючи Йому під ноги, голосно кричали: «Осанна»! Для такої радісної зустрічі були вагомі причини. Мешканці Єрусалиму чули, що Ісус міг безкоштовно нагодувати велику кількість людей, маючи лише кілька хлібин та рибин; що Він зцілює хворих та навіть може повертати мертвих до життя. Люди сподівалися побачити і багато інших див, які Він робив в інших містах.

Але Господь прийшов до Єрусалиму не для того, щоб дивувати та розважати натовп. Він прийшов, щоб за нас підставити свої руки під іржаві цвяхи. Він прийшов, щоб за наші гріхи віддати своє святе життя. Він прийшов, щоб дарувати спасіння та Царство Небесне тим, хто обирає Добро, Правду та Любов не через страх, не через розрахунок, а свідомо, від щирого серця. Він прийшов, щоб відкрити нам шлях до Бога.

Не побачивши див та дармової їжі, та сама юрба вже через декілька днів кричала: «Розіпни Його, розіпни!», і Він після жорстоких катувань прийняв смерть на Голгофському хресті. Але зло, яким би воно не було переконливим, сильним та жорстоким, все одно приречене. У нього немає жодного шансу! Тому що Христос Воскрес!

Христос воскрес!

Воістину Воскрес!