Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату25.03.2016, 08:41

Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Служби безпеки України

Сьогодні - 24-та річниця з дня створення Служби безпеки України. Щиро вітаю весь особовий склад, співробітників та ветеранів СБУ зі святом!

Я мав честь очолювати СБУ і знаю, наскільки відповідальна, складна та небезпечна служба українських контррозвідників.  З величезною повагою і шаною ставлюся до всіх співробітників і ветеранів, які гідно виконують свої конституційні обов'язки.

Нині, в умовах російської агресії, коли під загрозою опинилися територіальна цілісність і незалежність України, співробітники Служби стоять на захисті інтересів нашої держави, її суверенітету та конституційного ладу, безпеки та спокою громадян України.

Керівництво і рядові співробітники СБУ - патріоти і професіонали найвищого ґатунку - самовіддано і чесно служать народові і державі, ефективно протидіють тероризму, сепаратизму та злочинності, проявам корупції, захищаючи свою країну скрізь: і в тилу, і на фронті. Вічна пам‘ять і шана співробітникам Служби, хто віддав життя, виконуючи свій обов‘язок, обстоюючи інтереси України та її громадян!

Бажаю вам щастя, міцного здоров'я, успішної реалізації відповідальних завдань! Вірю, що висока місія, що її виконує СБУ, не залишить ворогам жодного шансу, наша боротьба за могутню та незалежну Україну завершиться перемогою!