Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату22.03.2016, 18:27

О.Турчинов висловив щирі співчуття родинам загиблих внаслідок терактів у Брюсселі

У кривавого терору, розв'язаного на сході нашої країни, та терактів у Туреччині, Парижі і Брюсселі, - одні й ті самі режисери. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Лише чотири місяці тому в Європі сталися теракти, що сколихнули увесь світ. І ось сьогодні знову лунають вибухи. Тепер вже у Брюсселі», - зазначив він.

О.Турчинов зауважив, що терористи «завжди обирають найвразливіші місця, атакуючи незахищених мирних громадян». «Невипадково новою мішенню терору було обрано Брюссель, де розміщені офіційні установи ЄС та НАТО. Мета у терористів завжди одна - посіяти паніку, страх, вразливість і незахищеність. Тому єдине, що можна протиставити тероризму, - згуртованість, спокій та чіткі адекватні дії», - наголосив Секретар РНБО України.

О.Турчинов висловив щирі співчуття родинам загиблих і сподівання на швидке одужання поранених.

«Сьогодні сплески терористичних атак - наслідок тієї гібридної війни, яку розпочала Росія. У кривавого терору, розв'язаного на Сході нашої країни, та терактів у Туреччині, Парижі і Брюсселі, -  одні й ті самі режисери. Свідомо знищуючи цивільну інфраструктуру в сирійських містах, Російська Федерація активно стимулювала потужні міграційні потоки, в яких легко маскувати фундаменталістів та терористів. Лише розуміючи загрози і об'єднавшись, ми здатні перемогти міжнародний тероризм та зупинити тих, хто його культивує», - підкреслив Секретар РНБО України.