Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату01.03.2016, 16:47

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою Координаційного Бюро національної безпеки і оборони Естонської Республіки Крістіаном Прікком

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою Координаційного Бюро національної безпеки і оборони Естонської Республіки Крістіаном Прікком.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва наших країн у сфері безпеки і оборони.

Співрозмовники також обмінялися думками стосовно гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України та Європи, і обговорили питання продовження санкцій проти Росії.

За словами О.Турчинова, санкції - це не подарунок Україні, а, "в першу чергу, можливість захиститися Європі від агресії Російської Федерації та тієї зневаги до міжнародного права, що демонструє її керівництво".

Крім того, Секретар РНБО України наголосив, що для нашої країни немає альтернативи європейській і євроатлантичній інтеграції. "Приклад країн Балтії - приклад, який Україна повинна наслідувати на шляху до Європи", - підкреслив він.

Своєю чергою, К. Прікк наголосив, що "позиція Естонії в тому, що не можна знімати санкції з Російської Федерації доти, поки державний суверенітет України не буде відновлено".

"Україна може розраховувати на підтримку Естонії на шляху до Європейського Союзу", - додав він.

Фотогалерея