Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату22.01.2016, 16:00

Cекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зустрівся з Командуючим Жандармськими військами Турецької Республіки Галіпом Менді

Секретар РНБО України Олександр Турчинов у рамках робочого візиту до Турецької Республіки провів зустріч з Командуючим Жандармськими військами Туреччини Галіпом Менді за участі Командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Алерова.

Під час переговорів сторони наголосили, що безпекова ситуація в Україні та Туреччині має багато спільних рис і проблем. Саме тому, на думку О.Турчинова і Г.Менді, важливим є обмін досвідом у питаннях протидії тероризму, диверсійній та підривній діяльності, спробам дестабілізації ситуації з боку радикальних та терористичних організацій.

Також співрозмовники обговорили можливість проведення спільних навчань за участю військових підрозділів спеціального призначення Жандармерії Туреччини та Національної гвардії України.

За словами О. Турчинова, для ефективної роботи силових структур вкрай важливим є не тільки обмін інформацією, а й напрацювання і реалізація спільних заходів з протидії гібридним загрозам національній безпеці, з боротьби із міжнародним тероризмом та диверсіями.

Секретар РНБО також відвідав антитерористичні центри Національної поліції та Жандармерії Туреччини.

Фотогалерея