Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату21.01.2016, 19:02

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зустрівся з Генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу

Під час робочого візиту до Туреччини відбулася зустріч Секретаря РНБО України Олександра Турчинова з Генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу.

Співрозмовники обговорили питання співпраці між країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною. Також йшлося про консолідацію зусиль у боротьбі з міжнародним тероризмом і державами, що його підтримують, із міжнародною оргзлочинністю та нелегальною міграцією, про координацію роботи силових органів.

За словами О.Турчинова, Україна та Туреччина мають унікальну історичну можливість об'єднати політико-дипломатичні, військово-технічні та економічні ресурси для ефективної і скоординованої протидії руйнації балансу сил в Чорноморському регіоні. Принциповим етапом на цьому шляху, на думку Секретаря РНБО України, є демілітаризація та деокупація Криму.

"Розвиток двосторонніх відносин та співпраці між нашими державами має набути нової якості", - сказав О.Турчинов, додавши, що поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розбудові україно-турецького стратегічного партнерства.

На думку Генерального секретаря РНБ Туреччини, "наші держави повинні відігравати провідну роль у створенні ефективної системи регіональної безпеки". "Для нас важливим є поєднання потенціалів наших країн, що, своєю чергою, може дати дуже ефективну синергію", - сказав С.Хаджимуфтюоглу.

Фотогалерея

Відео