Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату17.12.2015, 13:21

Олександр Турчинов: Ми вимагаємо, щоб всі захоплені українські військовослужбовці без будь-яких торгів були негайно повернуті до України

«Наша позиція - Росія надто затягнула повернення наших незаконно захоплених військових, і ми вимагаємо, щоб без будь-яких торгів всі захоплені військовослужбовці України були негайно повернуті до України, - заявив Секретар РНБОУ Олександр Турчинов у четвер, відповідаючи на запитання журналістів після огляду тренування бійців спецпризначення Національної гвардії, які першими розпочали свою діяльність відповідно до стандартів НАТО. - Не може бути ніяких ігрищ навколо цього, тому що це - життя людей».

При цьому Олександр Турчинов наголосив, що ідея щодо обміну полоненими у форматі «всіх на всіх» «не є ініціативою Путіна».

«Це рішення прописано в Мінських угодах, і, на превеликий жаль, саме російською стороною цей дуже важливий сегмент Мінських угод постійно зривався», - заявив Секретар РНБОУ.

«Ми готові діяти у межах наших домовленостей, і для нас, безумовно, головне завдання - повернути усіх громадян України до своєї країни. Повернути живими і зробити це якомога швидше», - підкреслив Олександр Турчинов, додавши: «Для цього ми задіємо усі наші можливості».

Фотогалерея