Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату17.12.2015, 13:06

Олександр Турчинов: Бригада спецпризначення Національної гвардії нового типу готова до виконання бойових завдань

Головним завданням бригад спеціального призначення Національної гвардії є нейтралізація бойових розвідувальних та терористичних груп і озброєних угруповань як в зоні АТО, так і в будь-якій точці країни. «Для цього вони оснащуються не тільки сучасною зброєю, але і новими транспортними засобами доставки, військово-транспортними літаками, гелікоптерами та бронетранспортерами», - сказав Секретар РНБОУ Олександр Турчинов після огляду тренування бійців спецпризначення Національної гвардії, які першими розпочали свою діяльність відповідно до стандартів НАТО.

На навчаннях були присутні також військові аташе та представники посольств країн-членів НАТО.

За словами Олександра Турчинова, сьогодні в умовах тих загроз, що стоять перед Україною, дуже багато завдань покладається на Сили спеціальних операцій Збройних сил України та на підрозділи спецпризначення Національної гвардії України.

«В цьому контексті, велику увагу приділено підбору кадрів до цих підрозділів і їх подальшої бойової та фізичної підготовки», - сказав він, додавши, що тренування бійців відбувається винятково за стандартами НАТО та за участі інструкторів з країн-партнерів України, «зокрема, сьогоднішню групу готували фахівці з Ізраїлю».

Олександр Турчинов також відзначив якість підготовки загонів спецпризначенців, які під час вишколу окрім стандартних фізичних тренувань також працюють над удосконаленням знань іноземної мови, «що необхідно для координації своїх дій з відповідними підрозділами країн-членів НАТО у разі проведення спільних операцій».

Окрім того, в ході навчань Секретар РНБО відзначив професійну роботу оперативного штабу: «Оперативні штаби розгортаються за годину. При цьому запускаються безпілотні апарати та інші технічні засоби збору інформації, що дозволяють оперативно перехоплювати та аналізувати дані, необхідні для якісного виконання бойових завдань».

«Крім того, командний склад та бійці готуються за програмою, яка дозволяє самостійно приймати рішення в екстремальних умовах та діяти відповідно до ситуації, а не проходити багатоланцюгове узгодження, що дуже важливо для досягнення результату під час проведення бойових операцій», - підсумував Секретар РНБО.

Фотогалерея