Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату14.11.2015, 10:53

Олександр Турчинов: Люди доброї волі повинні об'єднатись в боротьбі проти тероризму

Для боротьби проти тероризму необхідно об'єднати зусилля усіх людей доброї волі. Про це йдеться в заяві Секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо терористичних атак у Парижі.

"Париж, світова столиця культури та мистецтва, вчора вмить перетворився на епіцентр болю та страждання... Тероризм не має офіційної прописки, приналежності до нації чи до віри, тому що справжня віра навчає любові до ближнього та розумінню світу і людини в ньому як однієї з найвищих цінностей. Кров, біль, страждання та смерть - це візитна картка антихриста", - йдеться в заяві.

За словами Олександра Турчинова, вчорашнє криваве дійство мало на меті налякати та деморалізувати увесь світ, не тільки Францію.

"Сумую за загиблими разом з французьким народом. Реалізувавши свій план, терористам вдалось на мить отримати бажане - світ був приголомшений. Всі ніби завмерли в скорботній хвилині мовчання. Але далі підуть дії. Дії єднання всіх людей доброї волі у спільній боротьбі проти загального лиха, яке загрожує людству, проти тероризму, агресії та невігластва, що його породжує. І світло переможе! Інакше бути не може", - заявив Секретар РНБО.