Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату13.11.2015, 12:30

Олександр Турчинов: Пріоритетним завданням на 2016 рік буде відновлення потенціалу нашої ППО і повітряних сил

Надважливим завданням на наступний рік Рада національної безпеки і оборони України визначила відновлення потенціалу української протиповітряної оборони. Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов на брифінгу після огляду представлених на полігоні Національної гвардії зразків зброї та проведення контрольних стрільб.

За словами Секретаря РНБО, система протиповітряної оборони України знищувалась протягом десятків років. «І саме свідоме знищення української армії ставлениками з РФ призвело до того, що Україна тепер має серйозні проблеми з забезпеченням прикриття всього українсько-російського кордону і України в цілому», - заявив Олександр Турчинов.

Водночас Секретар РНБО зазначив, що особливо ретельно зараз аналізуються події, що відбуваються в Сирії, та потенціал російських повітряних сил «для того, щоб ми могли дати надійну відсіч у разі використання їх проти України».

«І тому пріоритетним завданням на 2016 рік буде відновлення потенціалу нашої ППО і наших повітряних сил. Це стосується як модернізації і закупівлі нових літаків, так і модернізації і закупівлі нових протиповітряних комплексів, які зможуть надійно захистити нашу країну з повітря», - сказав Олександр Турчинов.

Фотогалерея