Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату13.11.2015, 10:28

Олександр Турчинов: Українська зброя повинна не лише не поступатись закордонним аналогам, а й перевершувати їх

Сьогодні на полігоні Національної гвардії у Петрівцях експерти-інструктори КОРДу, а також загонів спецпризначення Національної гвардії провели відбір найкращих зразків зброї українського виробництва для своїх підрозділів. Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов на брифінгу після огляду представлених на полігоні Національної гвардії зразків зброї та проведення контрольних стрільб.

За його словами, зараз, коли відбувається формування спецпідрозділу Національної поліції КОРД та бригади спецпризначення Нацгвардії, "надзвичайно важливо, щоб хлопці, які пройдуть спочатку ретельний відбір, а потім складну профпідготовку, були озброєні сучасною і ефективною зброєю".

На думку Олександра Турчинова, українські виробники здатні забезпечити новостворені підрозділи зброєю, "що повинна не поступатись у конкуренції зразкам провідних зброярів світу". "Нам потрібно дивитись на зброю не лише як на засіб вирішення бойового завдання, але і як на спосіб підвищення престижу країни та зміцнення її економічного потенціалу. Виробництво зброї - це завжди працюючі підприємства, робочі місця, доходи громадян та державного бюджету", - сказав Секретар РНБО, додавши, що використання української зброї нашими бійцями буде найкращою рекламою для неї і серйозним важелем для просування її на експорт.

"Саме під таким кутом ми повинні підходити до питання озброєння наших підрозділів. Головна вимога до зброї - вона нічим не повинна поступатись закордонним аналогам, а бажано, - їх перевершувати", - резюмував Олександр Турчинов.

Фотогалерея