Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату30.09.2015, 15:10

Олександр Турчинов: РФ не збирається припиняти зовнішню агресію

Сьогоднішнє рішення російської Ради Федерації щодо дозволу використовувати збройні сили Росії за кордоном свідчить про те, що Путін не збирається зупиняти зовнішню агресію. Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов у коментарі.

Він нагадав, що РФ не вперше приймає подібне рішення, «але, як завжди, це робиться блюзнірськи, винятково як політичне прикриття для розпочатих уже злочинів».

«Так, російська агресія в Криму розпочалась в ніч на 27 лютого із захоплення спецпідрозділом ГРУ ГШ РФ парламенту у Сімферополі, а рішення щодо дозволу ввести війська на територію України Росія ухвалила за декілька днів після цього - 1 березня», - сказав Олександр Турчинов, додавши, що те саме зараз відбувається і з сирійською операцією.

Секретар РНБО зазначив, що російські вояки та літаки ведуть війну на боці диктаторського режиму Асада вже більше місяця. «Сьогодні ж для політичного прикриття своїх дій Путін в закритому режимі протягнув це рішення через Раду Федерації», - зазначив він.

Водночас Олександр Турчинов звернув увагу на те, що цей документ приховується. «Він приймався в закритому режимі і його текст не опублікований. Тому можна припустити, що в ньому немає обмежень сирійською територією і небезпека може чекати на будь-яку країну», - наголосив Секретар РНБО.

«Це ще одне свідчення того, що РФ не збирається припиняти зовнішню агресію та залишається однією із головних військових та терористичних загроз для світової спільноти», - підсумував він.