Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату22.09.2015, 13:06

Секретар РНБО Олександр Турчинов та Генеральний Секретар НАТО Єнс Столтенберг підписали Дорожню карту програми Партнерства зі стратегічних комунікацій

Секретар РНБО Олександр Турчинов разом з Генеральним Секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом підписали Дорожню карту програми Партнерства зі стратегічних комунікацій між Радою національної безпеки і оборони України та Міжнародним секретаріатом НАТО.

Програма Партнерства спрямована на здійснення комплексної підтримки нашої держави у сфері стратегічних комунікацій, зокрема протидії російській пропаганді та інформуванні громадськості про події в Україні.

Крім того, Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю України Олег Гладковський разом із представником НАТО з оборонних інвестицій Е.Герольдом підписали Спільну декларацію щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО.

Також Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підписали Угоду між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні. 

За словами Олександра Турчинова, сьогодні були підписані «принципово важливі спільні документи України і НАТО». 

«Це, насамперед, угода про статус представництва НАТО в Україні, яка суттєво підвищує значення цієї установи. По-друге, ми започатковуємо наше партнерство у такій важливій сфері, як стратегічні комунікації, і випускаємо відповідну дорожню карту», - сказав він.

Окрім того, на його думку, Декларація з посилення оборонно-технічного співробітництва між Україною і НАТО, «допоможе зняти штучні суб'єктивні обмеження в цій важливій сфері».

«Підписані документи передбачають поглиблення наших відносин у ключових сферах протистояння сучасним викликам та свідчать про започаткування нового, набагато більш практичного етапу нашого співробітництва», - підсумував Секретар РНБО.

Фотогалерея