Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату13.08.2015, 16:14

Відбулась зустріч Секретаря РНБО Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом

Відбулась зустріч Секретаря РНБО Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом. Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці між країнами.

Секретар РНБО висловив вдячність Литовській стороні за ту позицію, яку їх держава посідає щодо України. «Ми надзвичайно високо цінуємо дружні відносини з Литвою та вдячні за ту підтримку, яку відчуваємо з вашого боку», - зазначив він.

За словами Лінаса Лінкявічюса, Литва повністю підтримує позицію України в Європі та «сприяє зараз і сприятиме в подальшому європейській інтеграції України».

В контексті обговорення ситуації на Сході України співрозмовники констатували, що збільшення інтенсивності обстрілів бойовиками наших сил «свідчить про спроби Росії повністю зірвати Мінські домовленості і активізувати бойові дії на Сході України».

Окрім того, співрозмовники приділили значну увагу обговоренню питань безвізового режиму України та реформуванню сектору безпеки і оборони нашої країни.

Фото