Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату12.07.2015, 21:22

Олександр Турчинов: Держава зобов'язана захистити своїх громадян, а бандити й убивці повинні відповідати перед законом

Усі причетні до стрілянини у Мукачево повинні відповідати перед законом. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в ексклюзивному інтерв'ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна», коментуючи події у регіоні.

«Коли ти стріляєш з кулемета або гранатомета по ворогам на фронті - ти герой, але коли починаєш стріляти з цієї  ж зброї в глибокому тилу, і при цьому гинуть люди - ти бандит і вбивця. І тут немає інших варіантів. Бандити й убивці повинні відповідати перед законом. Держава зобов'язана захистити своїх громадян», - наголосив він.

За словами Секретаря РНБО, правоохоронні органи зобов'язані затримати усіх причетних до стрілянини у регіоні, незважаючи на їх статус. «СБУ, МВС і ГПУ зобов'язані не тільки затримувати тих, хто стріляв у людей, але й жорстко розправитися з тими, хто в регіоні, прикриваючись посадами та депутатськими мандатами, «кришує» контрабанду, наймає для розборок криміналітет і озброєних бойовиків», - зауважив він.

Олександр Турчинов також наголосив, що в регіоні потрібно провести серйозні кадрові зміни як в силовому, так і в адміністративному блоці. «Потрібно нарешті в парламенті проголосувати зняття недоторканності з депутатів і суддів. Потрібно почати нарешті очищати країну від бандитів і корупціонерів», - підкреслив він.