Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату28.05.2015, 17:58

Олександр Турчинов: Росія робить все для відновлення військових дій в будь-який момент

Росія робить все для торпедування Мінських угод і відновлення військових дій в будь-який зручний для неї момент. Про це під час 8-го Київського безпекового форуму заявив Секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, Україна надзвичайно відповідально ставиться до Мінських угод і робить все, щоб мирним шляхом зупинити військові дії на Сході України.

«Водночас, у нас не було жодного дня, коли б не відбувалися обстріли російсько-терористичними угрупованнями українських позицій», - сказав він, зазначивши, що після підписання Мінських угод бойовики понад 5 тисяч разів обстріляли наші позиції.

Олександр Турчинов підкреслив, що кожного дня, «прикриваючись цинічними розмовами про те, що вони сприяють мирному врегулюванню, Росія продовжує концентрувати зброю, військову техніку та живу силу на тимчасово окупованій території України».

«Треба розуміти, що коли відновляться бойові дії, це відбуватиметься на більш небезпечному рівні. Вони можуть перетворитися на повноцінну континентальну війну», - підсумував Секретар РНБО.

Фотогалерея

Відео