Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату06.05.2015, 12:41

Олександр Турчинов: Відновлюючи ВПК, ми змушені спиратись винятково на власні сили

Вітчизняний виробник сьогодні забезпечує основні потреби української армії у військовій техніці та зброї. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов журналістам після відвідання Житомирського бронетанкового заводу.

«Сьогодні, відновлюючи військовий потенціал країни, ми змушені спиратись винятково на власні сили. Військово-промисловий комплекс - це рушійна сила нашої економіки, і організація виробництва на усіх підприємствах ВПК сьогодні фактично забезпечує наші Збройні сили та Національну гвардію необхідною зброєю і технікою», - наголосив він.

Олександр Турчинов зауважив, що Житомирський бронетанковий завод зараз працює на повну потужність. Так, за його словами, підприємство виробляє БМП, БТРи, ремонтує пошкоджену на фронті бойову техніку, а також «налагодило випуск бойового модулю, який може бути поставлений на різні моделі бойових машин». «Цей модуль має 30-міліметрову пушку, кулемет, АГС та дві пускових установки ракет типу «Стугна», - констатував Секретар РНБО.

Крім того, Олександр Турчинов відзначив, що сьогодні Україна змушена розраховувати винятково на власні сили, тому що активного зрушення у військово-технічній співпраці зі стратегічними партнерами поки немає. «Саме тому такі підприємства сьогодні створюють бойовий потенціал для наших Збройних сил», - наголосив він.

Фотогалерея