Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату22.04.2015, 00:05

Олександр Турчинов: За якість і темпи зведення оборонних рубежів відповідатимуть голови ОДА

Головною причиною низьких темпів зведення фортифікаційних споруд є те, що керівники обласних державних адміністрацій продовжують працювати за стандартами мирного часу. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю «5 каналу».

«У нас багато хто продовжує працювати за стандартами мирного часу, коли можна дозволити собі протягом місяця розробляти проекти, потім їх узгоджувати, підписувати угоди. Те, що у мирний час робиться протягом місяця, в умовах військової агресії має робитися за годину», - наголосив він.

Секретар РНБО зауважив, що для прискорення зведення оборонних рубежів за кожною ділянкою такого рубежу закріплені обласні державні адміністрації, «і саме голови ОДА будуть відповідати за якість і темпи роботи».

Водночас Олександр Турчинов зауважив, що у роботі зі зведення оборонних рубежів задіяні десятки національних виробників заліза, бетону тощо. Він додав, що якість об'єктів є високою, що доведено випробуваннями та відгуками військових. «Це об'єкти і ведення вогню, і об'єкти укриття. Вони мають витримувати пряме влучення з артилерії», - підкреслив він.

Секретар РНБО також додав, що за темпами і якістю зведення оборонних споруд сьогодні перше місце посідає Харківська область, місцеві підприємства і будівельники Маріуполя також нарощують темпи виробництва і монтажу.

Відео