Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату05.03.2015, 17:01

Олександр Турчинов: Агресію Росії проти України треба розглядати як агресію проти європейської безпеки

Cьогодні агресію Росії проти України треба розглядати як агресію проти всієї системи європейської безпеки. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час спільного підходу до преси з  Керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Станіславом Козєєм після підписання Протоколу про співробітництво між Апаратом РНБО України і БНБ Республіки Польща.

За словами Олександра Турчинова, Україна протистоїть дуже сильному ворогу, який "фактично загрожує всій Європі, тому співпраця в питаннях безпеки і оборони між Україною і Польщею є пріоритетом для обох країн".

"Співпраця і дружба між нашими країнами перевірена часом, але в сучасних умовах вона набуває нового реального змісту", - зазначив він.

Разом з тим, Олександр Турчинов наголосив, що агресія РФ і в Криму, і на сході України "не зупинить нашого шляху інтеграції до Європи та НАТО".

Своєю чергою, Станіслав Козєй наголосив, що польська сторона буде всіляко підтримувати Україну "у її прагненнях до євроінтеграції та вступу до НАТО".

Він підтримав свого українського колегу щодо того, що  "сильна українська армія - запорука деескалації ситуації на сході".

Крім того,  Керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща  наголосив на "важливості та увазі до України, про що свідчить сьогоднішній візит Секретаря РНБО і та програма зустрічей, яку він має". 

"Жоден мій гість не мав такої насиченої програми та настільки високого рівня зустрічей", - сказав він, повідомивши, що Олександр Турчинов в ході візиту зустрічається  з Президентом Польщі Броніславом Коморовським, Прем'єр-міністром Польщі Евою Копач, Віце-прем'єр-міністром - Міністром національної оборони Польщі Томашем Семоняком, Міністром закордонних справ Польщі Гжегожем Схетиною, Маршалком Сенату Польщі Богданом Борусєвичем та Маршалком Сейму Республіки Польща Радославом Сікорським.

Фотогалерея