Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату20.02.2015, 14:18

Олександр Турчинов: Якщо зможемо йти вперед, працювати, змінюватись згідно з вимогами часу - ми переможемо!

Україна вистояла і перемогла рік тому завдяки тисячам небайдужих людей, які вийшли на вулиці, завдяки героям Небесної сотні, які пішли вперед, жертвуючи собою для того, щоб країна змогла підвестись з колін. Про це у своєму блозі написав Секретар РНБО з нагоди річниці подій на Майдані.

«Лише рік минув з трагічних подій на Майдані, розстрілу мирних демонстрантів та втечі Януковича, а здається, що ціле життя. Цих подій не те що на рік, вистачить на століття: пік тиранії, трьохмісячне протистояння, революція, війна, окупація, створення майже з нуля боєздатної армії, відновлення системи управління країною. І знову по колу: війна, окупація, героїчна боротьба...», - йдеться у повідомленні.

Секретар РНБО переконаний, що фінал цієї боротьби залежить лише від українців. «Якщо зможемо, зціпивши зуби, йти вперед, працювати, змінюватись згідно з вимогами часу - переможемо!», - сказав він.

Олександр Турчинов зазначив також, що Україна після цих подій вистояла і перемогла завдяки тисячам небайдужих людей, які вийшли на вулиці, завдяки героям Небесної сотні. «Вони пішли вперед, жертвуючи собою для того, щоб країна змогла підвестись з колін. Україна вистояла під час військової агресії завдяки тим героям, які щодня, не вагаючись, йшли у бій, щоб ціною власного життя захистити свою Батьківщину. Коли у України є такі сини та доньки, ми приречені на перемогу!» - переконаний Секреатр РНБО.

«Вся країна стала єдиним Майданом, барикади якого сьогодні стоять на східних рубежах. Майдан непереможний, тому що у ньому наша українська душа. З нами правда, з нами Бог, з нами Україна! Слава Україні!» - йдеться у повідомленні.