Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату18.02.2015, 23:56

Олександр Турчинов: Обов’язок держави – забезпечити лікування і реабілітацію наших військових, які постраждали на Донбасі

Під час сьогоднішнього засідання РНБО було ухвалено заходи щодо створення належної матеріально-технічної бази для лікування, реабілітації та оздоровлення військовослужбовців. Про це заявив Секретар РНБО Олександр Турчинов за підсумками засідання.

«Багато поранених сьогодні повертається з фронту, тому обов'язок держави - забезпечити їх лікування і реабілітацію», - зазначив він.

За словами Олександра Турчинова, РНБО розглянуло це питання, і до Верховної Ради буде внесено законопроект щодо оздоровчих закладів, зокрема, санаторіїв, пансіонатів, що залишились у спадок від Радянського Союзу.

«Це питання вже кілька разів підіймалось у Верховній Раді, але я переконаний, що за сьогоднішніх умов парламент ухвалить це рішення, і всі оздоровчі заклади, що належать профспілкам, діятимуть для оздоровлення і реабілітації військових, які постраждали під час виконання свого обов'язку», - підкреслив Секретар РНБО.

Фотогалерея

Відео