Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату24.01.2015, 17:52

Олександр Турчинов: Вчора Радбез РФ ухвалила рішення наступати по всіх напрямках на Сході України

За інформацією з надійних джерел, вчора на засіданні Ради безпеки Російської Федерації під головуванням Путіна було прийняте рішення щодо активізації наступальних дій фактично по всіх напрямках на Сході нашої країни. Про це заявив Секретар РНБО Олександр Турчинов під час засідання оперативного штабу щодо ситуації в Маріуполі, яке відбулося під головуванням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

«Те, що сьогодні відбувається на фронті, - фактично реалізація безпосередньо планів Путіна», - зазначив Олександр Турчинов. Він додав, що зараз бойовики намагаються наступати по декількох напрямках - «на Півночі - по лінії розмежування і в районі Донецька».

Окрім того, Секретар РНБО повідомив, що не маючи успіху в наступальних операціях, бойовики намагаються обстрілювати українські міста. «Так, о 9:15 вони обстріляли Маріуполь, де загинули ні в чому не винні громадяни України», - сказав він.

Олександр Турчинов наголосив, що у нас достатньо надійна оборона Маріуполя, яка захистить місто. «Але, безумовно, дуже важко захищати мирних громадян від систем залпового вогню, якими ведеться атака на місто», - додав він, назвавши трагедію в Маріуполі «злочином проти людства».

«Але кров цих людей, як і багатьох інших українців, лежить безпосередньо на президенті Російської Федерації Путіні, накази якого реалізують криваві злочинці», - сказав Секретар РНБО, наголосивши, що відповідальність буде неминучою і відповідь ЗСУ, Національної гвардії «щодо російських окупантів та терористів, які працюють під їх контролем, також буде достатньо суровою.

Фотогалерея:

/ua/Photo/3493.html