Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату20.01.2015, 15:50

Олександр Турчинов: Нашій армії поставлятиметься найкраща та найсучасніша зброя

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сьогодні провів нараду з керівництвом Міністерства оборони, МВС, Національної гвардії, прикордонників та державного концерну «Укроборонпром» щодо планування та забезпечення виконання державного оборонного замовлення.

Під час наради Секретар РНБО наголосив, що Збройні Сили України та інші військові формування мають бути «повною мірою забезпечені найсучаснішою і найефективнішою військовою технікою та озброєнням».

За його словами, основне виробництво військової техніки та зброї буде розміщене на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу.

«Ми повинні поставляти нашій армії насамперед ту техніку та зброю, що пройшла випробування і якнайкраще зарекомендувала себе під час військових дій проти агресора. Від якості та надійності техніки та зброї залежатиме життя наших хлопців», - сказав Олександр Турчинов. Він також наголосив на необхідності конструкторам та виробникам зброї «враховувати зауваження, що висловлюють бійці і командири після її використання».

Секретар РНБО окремо приділив увагу важливості антикорупційних заходів щодо використання бюджетних коштів.

«Український народ віддав колосальний ресурс нашим Збройним Силам, у всьому обмежуючи себе. Саме тому жодна копійка цих коштів не повинна бути вкраденою чи використаною не за призначенням», - сказав Олександр Турчинов. Він підкреслив, що відповідальність за це покладається як на керівників міністерств і відомств - розпорядників коштів, і підприємств-виконавців замовлень, «так і на наші правоохоронні органи, що мають забезпечити надійний захист бюджетних ресурсів від будь-яких незаконних зазіхань».