Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату26.12.2014, 23:35

Олександр Турчинов: Наше завдання – домогтися, щоб усі правоохоронні органи працювали на результат

Завдання Ради національної безпеки і оборони України у боротьбі з корупцією - забезпечити координацію роботи органів влади. Про це повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю «5 каналу».

За словами Секретаря РНБО, питання протидії корупції належать до компетенції Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, та планується створити Антикорупційне бюро, яке також долучиться до цієї роботи.

«Ми повинні забезпечити їх координацію і примусити працювати на результат. Ні на PR, ні на якісь корпоративні домовленості, а саме на результат. Наше завдання - домогтися, щоб усі правоохоронні органи давали результат. А результат - це знищення корупційних схем та злочинці за гратами», - наголосив він.

Олександр Турчинов зазначив, що працювати для досягнення цієї мети мають усі в країні, незалежно від партійної приналежності та посад.

«Усі працюватимуть відповідно до законів і Конституції. Рада національної безпеки і оборони не може підміняти роботу ні Міністерства оборони, ні Служби безпеки, ні МВС. РНБО - це орган, який приймає рішення, ставить завдання і контролює їх виконання», - наголосив Секретар РНБО.

Олександр Турчинов підкреслив, що Україна сьогодні має двох ворогів: зовнішнього і внутрішнього. «Зовнішній - це Росія, яка веде проти нас війну, а внутрішній - це і є якраз ця багатотисячна корупційна армія, яка завдає нашій країні не менших втрат, ніж зовнішній ворог. Тому це питання національної безпеки, і не реагувати на нього - безвідповідально», - наголосив він.