Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату19.12.2014, 10:19

Олександр Турчинов: Наше завдання - створити потужний резерв з декількох сотень тисяч резервістів

В Україні необхідно змінювати мобілізаційну політику. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю інформаційному агентству «Лігабізнесінформ».

«Мобілізація - це не тільки призов на військову службу, йдеться про мобілізацію економічного потенціалу, бюджетного, матеріальних ресурсів. Це комплексне завдання, і треба забезпечити його виконання», - наголосив він.

Секретар РНБО зауважив, що сьогодні держава позбавлена мобілізаційних резервів. За його словами, наступного року планується здійснити ротацію військовослужбовців, мобілізованих 2014 року. «Наше завдання - створити потужний резерв з декількох сотень тисяч резервістів, які зможуть протягом доби, в разі необхідності, стати до лав в бойовому порядку», - наголосив він.

Крім того, Олександр Турчинов виступає за оновлення складу військкоматів. Він зазначив, що багато добровольців повертається з фронту з бойовим досвідом. «Ця робота саме для них. Вони знають, хто потрібен на передовій, розуміють, що від таких рішень залежать людські життя», - сказав Секретар РНБО.