Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату18.12.2014, 18:04

Олександр Турчинов: Українські військові в зоні АТО впевнено тримають рубежі від спроб російських терористичних угруповань змінити конфігурацію лінії зіткнення

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів нараду з керівництвом Генерального штабу, Нацгвардії та МВС, а також з керівниками військових підрозділів, розташованих в зоні АТО.

Під час наради було обговорено оперативну ситуацію, що склалась в зоні проведення антитерористичної операції та комплексні питання щодо активізації протидії терористичній загрозі.

За словами Олександра Турчинова, починаючи з 9 грудня, після оголошення режиму припинення вогню, кількість обстрілів «позицій українських військ значно зменшилась».

«Але, незважаючи на це, провокації з блоку російських терористичних угруповань продовжуються», - сказав він, додавши, що в середньому відбувається від 8 до 20 обстрілів на день.

«Найбільш складна ситуація, - наголосив Секретар РНБО, - та найбільша кількість провокацій відбувається в районі міст Дебальцеве, Щастя та Донецького аеропорту».

«В той же час, українські військові в зоні АТО впевнено тримають свої рубежі, твердо блокуючи будь-які спроби російських терористичних угруповань змінити конфігурацію лінії зіткнення», - підкреслив Олександр Турчинов.

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=DHuPQBxd_7M

https://www.youtube.com/watch?v=NndhhZe_u7E