Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату18.03.2014, 17:51

О.Турчинов: Ні Україна, ні світ не визнає анексії наших територій

Ні Україна, ні світ не визнає анексії наших територій. На цьому наголосив В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України, Голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з вищим командним складом Збройних Сил України.

О.Турчинов зазначив, що агресія Російської Федерації продовжується, політичне керівництво Росії здійснює анексію території України.

При цьому Голова Ради національної безпеки і оборони Українипідкреслив, що цей процес не має юридичних наслідків, але є небезпечною провокацією для усієї Європи, адже це перша спроба в післявоєнний час анексувати територію незалежної країни.

О.Турчинов висловив вдячність військовослужбовцям Збройних Сил України, які «чесно несуть службу і захищають територіальну цілісність України і спокій усієї Європи». «Мужність і героїзм військовослужбовців знайдуть оцінку Уряду і народу», - сказав він.

В.о. Президента також заявив, що усі українські військовослужбовці, дислоковані на території Криму, матимуть статус учасників бойових дій.

Голова РНБО України наголосив, що українська влада робить все, аби посилити обороноздатність України. За його словами, Уряд відпрацьовує програму фінансово-технічного забезпечення наших військ.

«Відторгнення території України ніколи не буде», - заявив О.Турчинов.