Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО

Брифінги


Знайдено: 25

17 ГРУДНЯ 2014Секретар РНБО: Україна стоїть за весь цивілізований світ, тому крім економічних санкцій щодо агресора обов’язок світу - реальна допомога Україні у воєнній сфері

17 ГРУДНЯ 2014РНБО ініціює створення єдиної мережі ситуативних центрів по всій країні

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: Пріоритет діяльності РНБО – забезпечити конкретні результати в боротьбі з корупцією

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: Судова реформа не запрацює, поки декілька сотень суддів не сядуть за грати

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: Ми не можемо економити на нашій обороні

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: РНБО має стати центром швидкого реагування на будь-яку загрозу безпеці України

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: Для нас життя кожного військового є величезною цінністю

17 ГРУДНЯ 2014Олександр Турчинов: Війна завершиться лише тоді, коли буде звільнена вся територія України

8 ТРАВНЯ 2014Андрій Парубій: В небезпечних місцях України зараз ті, хто реально хоче захищати державу, а не розповідати в промовах, як це треба робити. Саме вони – справжні героїКожна людина, зокрема, серед представників Самооборони Майдану, які стояли на барикадах в Києві, усвідомлює, що сьогодні наші головні барикади знаходяться вже не в Києві, а в Донецьку, Луганську та інших небезпечних блок-постах. Про це заявив Секретар РНБО Андрій Парубій під час прес-конференції.

8 ТРАВНЯ 2014Андрій Парубій: Проведення виборів – це священне право кожного громадянина вибирати владу. І це право буде захищенеДля дотримання безпеки під час проведення президентських виборів 25 травня українська влада залучає безпрецедентну кількість спостерігачів, спецбатальйони МВС та громадські організації. Про це під час прес-конференції заявив Секретар РНБО України Андрій Парубій.

8 ТРАВНЯ 2014Андрій Парубій: АТО триватиме незважаючи на намагання провести «референдум» 11 травняАТО триватиме незалежно від рішень груп диверсантів і терористів в Донецькій і Луганській областях щодо проведення так званого референдуму 11 травня. Про це сьогодні заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій під час прес-конференції.

4 КВІТНЯ 2014Вікторія Сюмар: Україна має навчитися захищатися в ІТ-сферіУкраїнська безпека в сфері IT піддається зовнішнім загрозам. Про це заявила заступник Секретаря РНБО України Вікторія Сюмар під час відкриття Національного хакатона на тему комунікації і безпеки в умовах конфлікту.

2 КВІТНЯ 2014Андрій Парубій: Ми будемо жорстко присікати спроби зірвати вибори в УкраїніСекретар РНБО Андрій Парубій закликав кандидатів в Президенти не спекулювати на темах національної оборони та безпеки під час виборчої кампанії. Про це він заявив під час брифінгу у Верховній Раді.

2 КВІТНЯ 2014Андрій Парубій: 1 і 9 травня ми очікуємо новий етап дестабілізації російською стороноюСепаратисти та екстремісти можуть 1 і 9 травня спробувати дестабілізувати ситуацію в Україні. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив Секретар РНБО України Андрій Парубій.

2 КВІТНЯ 2014Андрій Парубій: Триває передислокація військових з Криму та мобілізація в ЗСУ«Продовжується передислокація українських збройних сил, прикордонників, підрозділів Національної гвардії з АР Крим на материкову частину України», – заявив під час брифінгу у Верховній Раді Секретар РНБО України Андрій Парубій.

1 2