Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
14.11.2019
Секретар РНБО України О. Данілов провів зустріч із заступником Міністра оборони, Державним секретарем Міністерства оборони Королівства Норвегія пані Т.Скуген

Секретар Ради національної безпеки і оборони Україні Олексій Данілов провів зустріч із заступником Міністра оборони, Державним секретарем Міністерства оборони Королівства Норвегія пані Туне Скуген.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва й обмінялися думками щодо поточної безпекової ситуації в Європі та світі в контексті агресії РФ проти України.

Секретар РНБО України висловив вдячність за підтримку України з боку Норвегії у складні часи війни та боротьби за відновлення суверенітету над тимчасово окупованими територіями. «Ми дуже цінуємо внесок Норвегії та вашу стійкість у питанні збереження санкцій проти російського агресора», - зазначив він, додавши, що для Президента України Володимира Зеленського ключовим є припинення військових дій на Донбасі та вирішення гуманітарних питань.

О. Данілов також наголосив на зростаючому значенні питань безпеки у кіберсфері. «Сьогодні кіберзагрози виходять на перший план, і всі країни мають бути відповідно підготовлені до протидії їм», - сказав Секретар РНБО України, висловивши сподівання на поглиблення співпраці з Норвегією у сфері кібербезпеки.

Своєю чергою, Т. Скуген зазначила, що кіберзагрози «формують новий безпековий вимір», та наголосила на необхідності розвивати системну міжнародну співпрацю у цій сфері.

Також заступник Міністра оборони, Державний секретар Міністерства оборони Королівства Норвегія відзначила прогрес України у напрямку реформування сектору безпеки і оборони, боротьби з корупцією та реформи системи державних закупівель.

Т. Скуген запевнила у незмінності підтримки України у її боротьбі за відновлення територіальної цілісності, і висловила готовність і надалі поглиблювати двосторонню співпрацю. «Ми засуджуємо порушення з боку Росії міжнародного права, підтримуємо санкційний тиск,  - сказала вона. - Ми підтримуємо Президента Володимира Зеленського у питаннях євроінтеграції, боротьби з корупцією і подальших реформ».

Фотогалерея