Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
24.07.2019
Олександр Данилюк відвідав виробництво військової техніки на заводі «Практика»

Секретар РНБО України Олександр Данилюк відвідав виробництво на заводі Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче об'єднання «Практика».

Під час візиту Секретар РНБО України побував у лабораторії, виробничих та експериментальних цехах підприємства, де ознайомився зі всіма етапами виробництва військової техніки, що виготовляє ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» в рамках виконання державного оборонного замовлення.

Зокрема, О. Данилюк оглянув виробничі цехи та процес виробництва бронеавтомобілів «Козак-2», «Козак2-М1» , «Козак-001», «Козак-5», «Барс-8» та броньованих мікроавтобусів.

Під час огляду експериментального цеху підприємства Секретар РНБО України ознайомився з етапами виробництва тактичних бронеавтомобілів сімейства «Козак», бронетранспортера сімейства «Отаман» та модернізованих зразків техніки БТР та БМП, а також з виробництвом броньованого скла.

Крім того, генеральний директор підприємства О.Висоцький та працівники підприємства продемонстрували Секретарю РНБО України  тестові відстріли зразків бронесталі та бронескла, а також здійснили тестові заїзди на бронеавтомобілях «Козак-2» та «Козак-2М».

ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» має 25-річний досвід виробництва спеціального автотранспорту, захисного обладнання, бронювання тощо. З 2014 року підприємство перепрофілювалось на виробництво техніки оборонного призначення, з 2016 року «Практика» є виконавцем державного оборонного замовлення.