Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
02.07.2019
Секретар РНБО України висловив співчуття рідним і близьким загиблих під час обстрілу бойовиками санітарного автомобіля у Водяному

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк висловив глибокі співчуття рідним і близьким загиблих під час обстрілу санітарного автомобіля у Водяному.

Вчора зранку санітарний автомобіль українських сил потрапив під смертельний вогонь ПТРК бойовиків поблизу селища Водяне. Один військовий загинув на місці, у шпиталі від тяжких поранень померла медик.

«Щирі співчуття родинам та друзям загиблих. Вони, як і десятки полеглих воїнів, були справжніми героями України, які, відкинувши страх, самовіддано виконували свій обов'язок.

Стріляти у медиків, коли вони здійснюють евакуацію поранених, - все одно, що нападати зі спини на людину. Це неприпустимо як з етичної точки зору, так і з огляду на норми міжнародного права», - заявив О.Данилюк.

Секретар РНБО України наголосив, що подібні прояви агресії загрожують звести нанівець усі зусилля з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Цю ситуацію необхідно розглянути у рамках засідання Тристоронньої контактної групи», - сказав він.