Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
24.06.2019
Секретар РНБО України провів зустріч з Заступником держсекретаря США з енергетичних питань і з тимчасово повіреним у справах США в Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з Заступником державного секретаря США з енергетичних питань Кентом Логсдоном та з тимчасово повіреним у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільямом Тейлором.

Під час зустрічі сторони обговорили питання енергетичної безпеки України, зокрема, діяльність НАК «Нафтогаз України», питання ядерної енергетики України та перспективи співробітництва у цій сфері.

Олександр Данилюк зауважив на важливості диверсифікації джерел та шляхів постачання природного газу в Україну, вдосконалення енергетичної інфраструктури.

В свою чергу Кент Логсдон висловив підтримку Україні, зокрема, щодо наслідків для Європи будівництва Російською Федерацією газогону «Північний потік-2». «Це геополітичний проект, що становить загрозу енергетичній безпеці усієї Європи», - зазначив він. Також він запевнив у готовності Сполучених Штатів й надалі надавати всебічну допомогу Україні на її шляху до здобуття енергетичної незалежності.

Фотогалерея