Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
08.05.2019
С. Кривонос: Українська армія готова дати гідну відсіч будь-яким спробам російського агресора розхитати ситуацію всередині держави

Українська армія готова дати гідну відсіч будь-яким спробам російського агресора розхитати ситуацію всередині держави. Про це заявив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України у прямому ефірі програми «Час-Time» («Голос Америки»).

«Українська армія готова протистояти Російській Федерації. Військові мають значний досвід, високий професіоналізм і патріотизм, і наша армія може дати відсіч будь-яким спробам розхитати ситуацію всередині нашої держави», - заявив він.

С. Кривонос акцентував на важливості протидії інформаційній війні, яку веде проти України Російська Федерація, і що, за його словами, «зокрема, спрямована на розхитування ситуації руками самих українців».

С. Кривонос зазначив, що під час переговорів у Вашингтоні, які відбулися протягом його візиту, сторони констатували прагнення продовжувати ефективне співробітництво у безпековій та оборонній сферах, і висловили сподівання щодо його подальшого розширення.

За його словами, Україна та США плідно співпрацюють у безпековій сфері, - питаннях військово-технічної допомоги,  організації спільних тренувальних місій для деяких родів військ, зокрема, Сухопутних військ, ССО та морської компоненти. «Нині, - сказав С.Кривонос, тривають перемовини щодо розширення таких місій».