Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
05.03.2019
Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію, що склалася в Причорноморському басейні внаслідок агресії РФ.

«Окупація Криму змінила паритет сил у Причорноморському басейні», - сказав Секретар РНБО України, наголосивши, що російська агресивна політика в регіоні триває, про що свідчать намагання РФ блокувати українські порти в Азовському морі та захоплення наших кораблів у Керченській протоці.

Співрозмовники також приділили увагу питанню поглиблення військово-технічного двостороннього співробітництва. Секретар РНБО України підкреслив, що у наших держав багато перспективних напрямків співпраці у військово-технічній сфері, зокрема, і в питаннях, які мають стратегічне значення для оборони обох країн.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере наголосив, що Туреччина «не визнає незаконну окупацію Криму, та занепокоєна ситуацією, що склалася у Чорному морі».

За його словами, Туреччина розглядає співпрацю з Україною в оборонно-промисловому комплексі не лише у контексті торговельних відносин. «Ми бачимо потужний потенціал у створенні та розвитку спільних проектів і підприємств», - заявив він.

«Ми вважаємо, що сильна самодостатня Україна може бути найкращим партнером для Туреччини на північному узбережжі Чорного моря, і готові вас підтримувати на цьому шляху», - наголосив Ягмур Ахмет Гюльдере.

Фотогалерея