Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
13.07.2018
Олег Гладковський відвідав виробництво безпілотних систем у Туреччині

Перший заступник Секретаря РНБО Олег Гладковський під час візиту до Туреччини відвідав підприємство Байкар Макіна (Стамбул), яке спеціалізується на виробництві безпілотних систем.

О.Гладковський оглянув виробництво безпілотних систем компанії та провів перемовини щодо можливості постачання БПЛА в Україну.

За його словами, на сьогодні українська армія потребує БПЛА не лише для проведення розвідувальних місій, але й для координування артилерійського вогню та ураження живої сили і бронетехніки противника.

Сторони додатково вивчили можливість відкриття спільного центру розробки та виготовлення дронів з вдосконаленими характеристиками, зокрема, виробництво багатофункціонального безпілотного літального апарату HALE.

О.Гладковський підкреслив, що вищезазначений багатофункціональний безпілотник може використовуватися не лише для потреб обох країн, але й для зовнішніх ринків. А відповідний Центр може бути створений за участі підприємств державного концерну "Укроборонпром" в рамках авіаційного кластеру.