Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
20.06.2018
Посилення ППО є пріоритетом військово-технічного співробітництва України з партнерами - Турчинов

Для України пріоритетним напрямком розширення військово-технічного співробітництва зі стратегічними партнерами є посилення засобів протиповітряної оборони, і українська сторона має серйозні напрацювання в цій сфері, заявляє Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Якщо ми говоримо про подальше розширення військово-технічного співробітництва, то пріоритетним для нас є посилення протиповітряної оборони, яка була найбільше зруйнована за часів Януковича і його попередників. Для захисту країни необхідні сучасні системи ППО», - сказав О. Турчинов в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Україна має серйозні напрацювання в цій сфері, «але без співпраці з нашими стратегічними партнерами швидко і ефективно розв'язати цю проблему дуже складно».

Секретар РНБО України наголосив, що тема посилення протиповітряної оборони для керівництва держави дуже важлива, оскільки не виключена ймовірність застосування Росією військової авіації в разі загострення військового конфлікту.

«Широкомасштабний конфлікт, насамперед, буде відрізнятися від ситуації на сході України використанням повітряно-космічних сил Російської Федерації, зокрема, штурмової авіації, крилатих ракет. І для нас тема протиповітряної оборони, захисту важливих стратегічних об'єктів країни від цієї загрози дуже важлива. Ми вивчаємо в деталях масштабне застосування Росією ПКС в Сирії, їх сильні і слабкі сторони, і розуміємо, наскільки це може бути серйозною проблемою», - сказав О. Турчинов.