Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
22.05.2018
О. Турчинов: Розбудова кіберщита від гібридних агресій - одне з ключових питань для національної консолідації та міжнародної взаємодії

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов привітав організаторів і учасників ХХ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

«Цей ювілейний міжнародний форум вкотре має продемонструвати консолідацію зусиль державних інституцій, наукової та фахової спільноти в розбудові безпекового комунікаційного простору України», - йдеться у привітанні.

На переконання Секретаря РНБО України, ефективна система протидії кібератакам, кіберзлочинності, кібертероризму, активний розвиток державного контуру кіберзахисту та його масштабування на всю критичну інфраструктуру країни, розбудова кіберщита від гібридних агресій - одні із ключових питань для національної консолідації та міжнародної взаємодії.

Саме тому, зазначив він, першим на порядку денному Конференції є питання практичної реалізації Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», який нещодавно набув чинності.

О. Турчинов нагадав, що цим законом закріплено фундаментальні принципи захисту національних інтересів України в кіберпросторі та гарантії кібербезпеки громадян і бізнесу, визначено основні вектори розбудови національної системи кібербезпеки, та закладено практичні механізми приватно-державної взаємодії для її реалізації.

Секретар РНБО України висловив переконання, що під час Конференції відбудеться конструктивний діалог, за підсумками якого ухвалюватимуться дієві практичні рішення.

Фотогалерея