Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
05.10.2017
О. Турчинов: Зрив голосування за визнання Росії державою-агресором - злочин проти України

Блокування трибуни депутатами «Самопомочі» та інших радикально налаштованих політичних сил під час розгляду питання про визнання Росії агресором та деокупацію Донбасу - злочин проти власної країни. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час брифінгу у четвер.

За його словами, для того, щоб не давати підстав для спекуляцій, «за ініціативою «Народного фронту», «Радикальної партії» та інших політичних сил, представлених у Парламенті, було ухвалено рішення щодо виключення з закону при голосуванні в першому читанні згадки про Мінські домовленості, про що й оголосив з трибуни народний депутат Бурбак».

«Як тільки депутати «Самопомочі» побачили, що в залі є голоси для того, щоб визнати Росію агресором, та визначити стратегію деокупації Донбасу, вони кинулися блокувати трибуну, зірвавши прийняття закону, та влаштувавши свято для російських політиків і ЗМІ», - сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО України наголосив, що Верховна Рада України не спромоглася ухвалити стратегічний законопроект, і «цей злочин п'ятої колони проти власної країни неможливо прикрити популістськими гаслами». «Такій провокації немає виправдань», - сказав він.