Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
12.04.2016
Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова до Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики

Щиро вітаю працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом!

У сфері ракето- та авіабудування Україна подарувала світові цілу плеяду вчених та конструкторів - геніїв світового масштабу. Це і Сікорський, і Антонов, і Янгель, і Корольов, і багато-багато інших.

Сьогодні одним з важливих завдань для посилення оборони і безпеки нашої країни є відновлення ракетного щита. Україна повинна захистити себе та стати частиною надійної дієвої системи протиповітряної та протиракетної оборони у Європі - непроникної для ракет і авіації.

Наші науковці, конструктори, колективи підприємств оборонно-промислового комплексу гідно виконують завдання із забезпечення виробництва сучасних ракетних комплексів та літаків, що не поступаються найкращим світовим аналогам.

Завдяки вам, вашій кваліфікації, патріотизму та невтомній праці наша країна здатна не лише захистити себе, а й стати провідною країною в галузі ракето- та авібудування. Тож бажаю вам нових досягнень і успіхів, які стануть гідним продовженням наших найкращих традицій, і дозволять Україні зберегти та посилити свої позиції як високотехнологічної авіаційної та космічної держави!